Akademisyenlerle toplantı yapıldı

28 Ocak 2019 01:17 Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) desteği ve iş birliği ile yapılacak programda eğitim verecek akademisyenlerle toplantı yapıldı.

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı desteği ve işbirliği ile gerçekleştirilen Uluslararası Öğrenci Akademisi kapsamında eğitim verecek akademisyenlerle eğitim planlama toplantısı yapıldı.

Öğrencilerimizin verimli bir eğitim alabilmesi gerçekleştirilen toplantıya Akademisyenler Prof. Dr. Yusuf Bayraktutan, Prof. Dr. Yasin Kişioğlu, Doç. Dr. Ali İhsan Karlı, Doç. Dr. Mustafa Yılmaz, Doç. Dr. Özcan Altan, Doç. Dr. Arif Özkan, Doç. Dr. Ali Turkcan, Doç. Dr. Emine Doğru Bolat, Doç. Dr. Vedat Cengiz, Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Emin Yardımcı, Dr. Öğr. Üyesi Adnan Sondas, Dr. Öğr. Üyesi Kadir Gömbeyaz, Dr. Öğr. Üyesi Ali Cançelik, Öğr. Gör. Hacı Mehmet Duranoğlu ile birlikte YTB Proje Uzmanı, Başkanımız Fatih Karaçoban, Proje Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Abdulkadir Macit ve Başkan Yardımcımız Muhammet Acar katıldı.

 

 

  • Etiketler
Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:126/7 K:4
41300 İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.