DOĞA YÜRÜYÜŞÜ VE ÇEVRE TEMİZLİĞİ İLK PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

12 Haziran 2021 23:15 Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü desteği ile Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği ve İl Göç İdaresi Müdürlüğü ortaklığında gerçekleştirilen "Gönüllü Gençlerle Huzurlu Geleceğe" projesi kapsamında gerçekleştirilen "Doğa Yürüyüşü ve Çevre Temizliği" etkinliğinin birincisi gerçekleştirildi.

Kocaeli Göç İdaresi Müdürü Sayın Mehmet Erkoç ve Kocaeli İl Nüfus Müdürü Sayın İlhan Eser'in de katıldığı etkinlikte öğrencilerimiz doğa yürüyüşü yaptılar. Yürüyüşün sonunda çevre temizliği yapan öğrenciler son olarak birlikte kahvaltı yaptılar.

Doğa yürüyüşüne katılarak öğrencilerimize destek veren Kocaeli Göç İdaresi Müdürü Sayın Mehmet Erkoç ve Kocaeli İl Nüfus Müdürü Sayın İlhan Eser'e, programın hazırlanmasında emek veren başkan yardımcımız Ensar Yılmaz'a, Genel Sekreterimiz Hakan Gölbaşı'na ve katılan öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:126/7 K:4
41300 İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.