Eğitim için bu yıl şehrimize yeni gelen öğrenciler ziyaret edildi

24 Ekim 2018 23:55 Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Eğitim için şehrimize yeni gelen öğrenciler İlim Yayma Cemiyeti Yurdunda ziyaret edildi

Eğitim için bu yıl şehrimize gelen uluslararası öğrenci kardeşlerimiz İlim Yayma Cemiyeti Özel Hasan Basri Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdunda ziyaret edildi. Birbirinden farklı ülkelerden eğitim için Kocaeli Üniversitesine gelen kardeşlerimize yapılan ziyarete Dernek Başkanımız Fatih Karaçoban ile birlikte başkan yardımcımız Mustafa Ayar, yönetim kurulu üyelerimiz Salim Ceviz, Ensar Yılmaz, Yasin Karabulut, İbrahim Olgaç ve Seyfullah Özer katıldı. Ailelerinden ve ülkelerinden ayrılıp gelen kardeşlerimize dernek faaliyetleri anlatıldı. Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette dernek başkanımız öğrencilere karşılaşabilecekleri zorluklardan bahsederken bu zorlukları birlikte aşacağız diyerek öğrencilerin sorularını cevapladı. 

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği olarak ziyarette bizlere destek olan İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şube Başkanı Feyzi Utaş'a, Özel Hasan Basri Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Harun Yıldız'a, Müdür Yardımcısı İsmail Karaca'ya  ve öğrenci kardeşlerimize teşekkür ediyoruz.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:126/7 K:4
41300 İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.