Genel İstişare Kurulu Toplantımızı gerçekleştirdik

13 Ocak 2019 23:02 Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

İlimizde eğitim gören öğrencilerimize yönelik yapılan çalışmaların değerlendirilmesi ve bundan sonra yapılacak çalışmalar hakkında istişare etmek üzere Genel İstişare Kurulumuz ile dernek merkezinde bir toplantı yapıldı. Toplantıya Osman Ayvazoğlu, Dr. Öğr. Üyesi Abdulkadir MACİT, Dr. Öğr. Üyesi Kadir GÖMBEYAZ, Dr. Öğr. Üyesi Kasım KOCAMAN, M.Hatip ERKINAY, Cengiz DURAK, Abbas ÇAKAR, Ziyaülhak SARIGÜL, İbrahim AKÇA ve Server YILDIRIM katıldı.

Osman Ayvazoğlu yönetiminde gerçekleşen toplantı Ayvazoğlu’nun derneğin yapısı ve çalışma alanı ile ilgili bilgilendirmesi ile başladı. Daha sonra dernek başkanımız Fatih KARAÇOBAN yapılan çalışmalar ve bundan sonra yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdikten sonra Dr. Öğr. Üyesi Abdulkadir MACİT projeler hakkında bilgilendirme yaptı. Son derece verimli geçen toplantıda birçok konu hakkında istişareler yapıldı. Toplantının sonunda başkanımız Karaçoban katılımcılara birbirinden kıymetli fikirleri ve katılımlarından dolayı, üyelerimize ise programın hazırlanmasında verdikleri emekten dolayı teşekkür etti.

 

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:126/7 K:4
41300 İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.