KİSA aileden farksız!

31 Mart 2018 19:19 Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği (KİSA) iftar programını Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirdi. İftar programına yüzlerce yabancı öğrenci katıldı.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği (KİSA) iftar programını Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirdi. İftar programına yüzlerce yabancı öğrenci katıldı.

ÖNEMLİ MİSAFİRLER
KİSA’nın iftar programına Udef Teşkilat Koordinatörü Adnan Oğuz, Eğitim Koordinatörü Mahmut Oğuz, Proje Koordinatörü Halid Durmuş, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim üyeleri Doç. Dr. Mehmet Çiçek, Yrd. Doç. Dr. Ramazan Şahan, Yrd. Doç. Dr. Ali Cançelik, İhsan Şen ve Fakülte Sekreteri İlhan Coşkun, Kihmed Başkanı Sabahattin Yamak ve yönetim Kurulu üyeleri, KİHMED Başkanı Sabahattin Yamak ve yönetim Kurulu üyeleri, Türkiye Wushu Federasyonu Jeet Kune Do İcra Kurulu Başkanı ve Avrasya Jeet Kune Do Federasyonu Genel Başkanı Yüksel Yılmaz, çok sayıda vatandaş ve öğrenciler katıldı.

KARADAŞLI SUNDU
Sunumunu Mehmet Ali Karadaşlı’nın yaptığı program Fevziye Camii İmam Hatibi Faruk Çoban, Mehmet Ali Paşa Camii İmam Hatibi Ahmet Oruç ve öğrenciler Hassan Ali Bulafu, Shahnewaz Shameem, Abdullah El Mouatassim ve Ayman Almakhadri tarafından okunan Kur’ân-ı Kerim ve ilahilerle başladı.

TEŞEKKÜR ETTİ
KİSA Başkanı Fatih Karaçoban programda yaptığı konuşmada, “Bugüne kadar yaptığımız her programda olduğu gibi bugünde bize destek oldunuz. Burada halkımızla, gençlerimizle uluslararası öğrencilerimizi aynı sofrada buluşturmak istedik. Bizler sizleri anne babanızın bir emaneti olarak görüyor ve bu hassasiyetle çalışıyoruz. Bu vesileyle programa destek veren, katılan herkese, özellikle programda büyük fedakarlıkla çalışan gençlerimize ve yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Programın sonunda mezun olan öğrencilere plaket takdim edildi.

  • Etiketler
Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:126/7 K:4
41300 İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.