KOSOVALI ÖĞRENCİLERDEN DERNEĞİMİZE ZİYARET

21 Ekim 2021 00:23 Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

İlimizde eğitim için gelen Kosovalı öğrencilerden oluşan Kosova Öğrenci Birliği derneğimizi ziyaret etti. Ziyarette dernek başkanımız Fatih Karaçoban ve Kocaeli Göç İdaresi Müdürü Sayın Mehmet Erkoç öğrencilerimiz ile birlikte akşam yemeği yedikten sonra sohbet ettiler. Dernek başkanımız Fatih Karaçoban öğrencilere dernek çalışmaları hakkında bilgiler verirken İl Göç Müdürü Sayın Mehmet Erkoç'da öğrencilerin ikamet ve mezuniyet durumları başta olmak üzere birçok konuda bilgilendirmeler yaparak öğrencilerin sorularını cevapladılar. 

Ziyaretin sonunda Kosova Öğrenci Birliği Başkanı Sayın Vahid Şalçin desteklerinde ve bilgilendirmelerinden dernek başkanımıza ve İl Göç Müdürü Sayın mehmet Erkoç'a teşekkür etti.

Ülkelerinden eğitim için ilimize gelen ve ailelerinin emaneti kabul ettiğimiz Kosovalı kardeşlerimize, Kosova öğrenci temsilcisi Sayın Vahid Şalçin'e, öğrencilerin ağırlanmasında emeği geçen üyelerimize ve Kosovalı öğrencilerimize teşekkür ediyor, eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:126/7 K:4
41300 İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.