Misafir Öğrencilerimiz İftarda Yahyakaptan Akşemseddin Camii Bahçesinde Buluştu

07 Haziran 2018 04:23 Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Şehrimizde eğitim gören Uluslararası Öğrencilerimiz iftarda Yahyakaptan Akşemsettin Camii bahçesinde bir araya geldiler.

Şehrimizde eğitim gören Uluslararası Öğrencilerimiz iftarda Yahyakaptan Akşemsettin Camii bahçesinde bir araya geldiler. Akşemsettin Camii Kur’an Kursu hocaları Hanife Kahraman ve Havva Çakmak ile mukabele okuyan tarafından düzenlenen iftarda öğrenci kardeşlerimiz güzel bir akşam geçirdiler. 


Yahyakaptan Akşemsettin Camii Kur’an Kursu hocaları ve mukabele okuyan bayanların destekleri ile düzenlenen, Akşemsettin Camii görevlileri Muhammet Öztürk ve Muhammet Candan ile dernek yönetimimizin ailelerininde katıldıkları programda oruçlarını açan öğrenci kardeşlerimiz son derece güzel hazırlanan ortamda birlikte iftar yapmanın ve sohbet etmenin mutluluğunu yaşadılar.


Programın sonunda dernek başkanımız öğrenci kardeşlerimize böyle güzel bir programı tertip ettikleri ve sofralarını paylaştıkları için Hanife Kahraman, Havva Çakmak ve mukabele okuyan bayanlara teşekkür etti.

  • Etiketler
Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:126/7 K:4
41300 İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.