SELVİ BOYLUM AL YAZMALIM FİLMİ TAHLİL EDİLDİ

10 Haziran 2021 00:39 Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü desteği ile gerçekleştirilen proje kapsamında "Selvi Boylum Al Yazmalım" filmi tahlil edildi.

T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü desteği ile gerçekleştirilen "Gönüllü Gençlerle Huzurlu Geleceğe" projesi kapsamında gerçekleştirilen "Sinema Tahlilleri" programının ikincisinde "SELVİ BOYLUM AL YAZMALIM" filmi Kocaeli Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Prodüksiyon Birim Öğretim Görevlisi ve Yönetmen Sayın Hacı Mehmet DURANOĞLU tarafından tahlil edildi.

Yönetmenliğini Atıf Yılmaz'ın yaptığı Kırgızistanlı Cengiz Aytmarov'un aynı adlı eserinden "SELVİ BOYLUM AL YAZMALIM" filminin ayın Hacı Mehmet Duranoğlu tarafından tahlil edildiği programa öğrenciler büyük ilgi gösterdi. Ayrıca programa katılan Yönetmen Sayın Hakan Aytekin'in de film hakkında fikirlerini aktarırken öğrencilerede tavsiyelerde bulundu. Programın sonunda Sayın Hacı Mehmet Duranoğlu öğrencilerin sorularını cevapladı.

Dernek başkanımız Fatih Karaçoban sinema tahlillerini gerçekleştiren sayın Duranoğlu'na, programa katılan yönetmen sayın Hakan Aytekin'e, emeği geçen üyelere ve katılan öğrencilere teşekkür etti.

Sinema Tahlillerinin son programı 16 Haziran 2021 Çarşamba günü 21.30'da "Bisiklet Hırsızları" filminin tahlili ile son bulacak.

 

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:126/7 K:4
41300 İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.