ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER BAYRAMLAŞTI

23 Temmuz 2021 20:33 Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

İlimizde eğitim gören Kurban Bayramını ülkesinden ve ailesinden uzakta geçiren öğrencilerimiz için bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Seka Kültür Evleri (ÖNDER zgençlik ve Eğitim Merkezi) alanında gerçekleştirilen programa Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı ve Kamu Görevlileri Etik Kurulu üyesi Sayın İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kent Tarihi ve Tanıtımı Daire Başkanı ve derneğimizin Yüksek İstişare heyeti Üyesi Sayın Dr. Ali Yeşildal, İlem Başkanı Sayın Doç. Dr. Abdulkadir Macit, Kocaeli Üniversitesi DİLMER Müdürü Sayın Doç. Dr. Dilek Fidan, İHH Kocaeli Şube Başkanı Sayın İsmail Yeşildal, İDEBİR Başkanı Sayın Doç. Dr. Hasan Hüseyin Taylan, KİHMED Başkanı Sayın Ali Küçükkeskin, DİLMER Müdür Yardımcısı Sayın Dr. Öğr. Üyesi Murat Kadiroğlu, DİLMER Öğr. Gör. Sayın Özgür Uçum, derneğimizin Yüksek İstişare Heyeti üyeleri Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Emlak İstimlak Daire Başkanı Sayın Sabahattin Yamak, İzmit Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Sayın Server Yıldırım, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Gençlik Hizmetleri Müdürü Sayın Fatih Dizdar, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Eğitim Hizmetleri Müdürü Sayın Cumhur Kadıoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Emlak Yönetimi Müdürü Sayın Selçuk Çalık, TÜMSİAD Genel Sekreteri Sayın Özkan Naz, Yüksek İstişare Heyeti üyelerimiz Sayın Kenan Seyrek, Sayın Mehmet Erenoğlu, Sayın Murat Batmaz, Sayın Recep Çakır, Sayın Mehmet Şişman, üyelerimiz ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Bayramlaşma programı dernek başkanımız Fatih Karaçoban'İn selamlama konuşması ile başladı. Daha sonra Sayın Dr. Ali Yeşildal ve Sayın İbrahim Karaosmanoğlu öğrencilerin bayramlarını kutladı. Program misafirlerin ve öğrencilerin duygu ve düşünceleri ile devam etti. Daha sonra yemek ikramı ile devam eden programı yerini birbirinden eğlenceli geleneksel oyunlarımız ile devam etti. Öğrenciler Suda Elma Yeme Yarışması, Yoğurt Yeme Yarışması, Yumurta Taşıma Yarışması, Çuval Yarışı ve Geleneksel Türk Okçuluğu Yarışması ile eğlenceli bir gün geçirdiler.

Bayramlaşma programına katılan misafirlerimize, ikramda bulun Sayın Süleyman Küçük ve Sayın Furkan Çalışkan'a, katılan öğrencilerimize, programa ev sahipliği yapan Kihmed ailesine ve programın gerçekleşmesinde büyük emek veren başta Oğuzhan Türkmen, Hakan Gölbaşı, Onur Karagöz, Zekeriya Doğan olmak üzere tüm yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

  • Etiketler
Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:126/7 K:4
41300 İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.