ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER SILAYA DÖNÜYOR

13 Ekim 2021 03:05 Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

2020-2021 eğitim öğretim döneminde Kocaeli Üniversitesi ve Gebze Teknik Üniversitesinden mezun olan uluslararası öğrenciler için "Mezuniyet Programı" düzenlendi. Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği, TUMED, Kocaeli Üniversitesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde gerçekleştirilen "Mezuniyet Programı" öğrencilere duygusal anlar yaşattı.

Leyla Atakan Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa UDEF Genel Başkanı Doç. Dr. Osman Akgül, Kocaeli Üniversitesi Genel Sekreteri sayın Doç. Dr. Mustafa Eren, TUMED Başkanı sayın Dr. Ergas Jumaev, Kocaeli Göç İdaresi Müdürü sayın Mehmet Erkoç, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Gençlik Eğitimi Müdürü sayın Cumhur Kadıoğlu, Kocaeli Üniversitesi DİLMER Müdürü sayın Doç. Dr. Dilek Fidan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi İdari İşle Müdürü sayın Hüseyin Yeşildağ, KOcaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Hizmetleri Müdürü sayın Mert Tepekıran, davetliler ve uluslararası öğrenciler katıldı. 

Moderatörlüğünü Özbekistanlı öğrencimiz Nezaket Sunnatullayeva'nın yaptığı programda dernek başkanımız Fatih Karaçoban, Kocaeli Üniversitesi DİLMER Müdürü sayın Doç. Dr. Dilek Fidan, TUMED Başkanı sayın Dr. Ergas Jumaev, UDEF Genel Başkanı Doç. Dr. Osman Akgül ve Kocaeli Üniversitesi Genel Sekreteri sayın Doç. Dr. Mustafa Eren yaptıkları konuşmalarla duygu ve düşüncelerini ifade ederek mezun olan öğrencileri tebrik ettiler.

Program mezun olan öğrencilere plaket takdimi ve hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği olarak mezun olan tüm kardeşlerimizi tebrik ediyor, hayatta başarılar diliyoruz. Programda emeği geçen herkese ve katılımcılara teşekkür ediyoruz.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:126/7 K:4
41300 İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.