ULUSLARARASI ÖĞRENCİLERDEN İZMİT MÜFTÜSÜNE VEDA ZİYARETİ

10 Ocak 2021 02:08 Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

İzmit Müftüsü olarak görev yapan sayın Süleyman Küçük emekli oldu. Dernek başkanımız Fatih Karaçoban, yönetim kurulu üyeleri ve uluslararası öğrenciler emekliye ayrılması vesilesiyle sayın Küçük’ü ziyaret ettiler.

Gençlik çalışmalarına verdiği önemle bilinen sayın Süleyman Küçük özellikle pandemi döneminde birçok öğrenciye destek olmuştu. Dernek Başkanımız Fatih Karaçoban ziyarette “Gençlere verdiğiniz değer ve özellikle pandemi döneminde yapmış olduğunuz babalık asla hafızalardan çıkmayacaktır. Böyle zor bir zamanda öğrenci kardeşlerimiz bu süreçte ne yapar? diye sürekli soran, her sıkıntıda bizlere kapısını ve gönlünü açan, gençlerin Müftü Babası olan sizin gibi büyüklerimizi tanımak bizi de çalışmalarımızda motive ediyor. Sizi ve gençler için yaptıklarınızı asla unutmayacağımızı ifade ederek tüm yaptıklarınız için yönetim kurulu üyesi arkadşlarım ve öğrenci kardeşlerim adına teşekkür ediyor, emeklilik hayatınızda sağlık, afiyet ve huzur diliyorum” dedi.

İzmit Müftüsü sayın Süleyman Küçük ise “Gençler bizim geleceğimiz. Onlar bizler için çok kıymetliler. Allah ömür verdikçe her zaman gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Gayretli çalışmalarınızdan dolayı sizleri de tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda Özbekistanlı Nezaket Sunnatullayeva, öğrenciler adına yaptıklarından dolayı teşekkür ederek İzmit Müftüsü sayın Süleyman Küçük’e plaket takdim ettiler.

 

https://www.sabah.com.tr/yasam/2021/01/07/uluslararasi-ogrencilerdenizmit-muftusune-veda-ziyareti

https://www.kocaelikoz.com/amp/haber/6013092/uluslararasi-ogrencilerden-izmit-muftusune-veda-ziyareti

https://www.wsc.com.tr/5563/

https://www.haberofisi.com.tr/tr/haberler/sabah/yasam/uluslararasi-ogrencilerdenizmit-muftusune-veda-ziyareti-pS1bvHwGECzA

https://www.kocaelihalkgazetesi.com/haber/6013466/uluslararasi-ogrenciler-muftuye-veda-etti

https://www.kocaelikoz.com/amp/haber/6013092/uluslararasi-ogrencilerden-izmit-muftusune-veda-ziyareti

https://www.kocaeliolay.com/uluslararasi-ogrencilerden-izmit-muftusune-veda-ziyareti.html

 

 

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:126/7 K:4
41300 İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.