YTB AKADEMİ PANELİ TOPLANTISI AKADEMİSYENLERLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

02 Temmuz 2020 01:05 Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı desteği ile gerçekleştirilen Akademi sonunda yapılacak Panel programı için Akademisyen hocalarımızla toplantı yapıldı.

04 Temmuz 2020 Cumartesi günü YTB Başkanı Sayın Abdullah Eren'in katılımıyla açılışı gerçekleşecek olan ve Youtube kanalımızdan yayınlanacak olan Panele katılarak oturum başkanlığı yapacak olan akademisyen Sayın Doç. Dr. Arif Özkan, Sayın Doç. Dr. Şefaattin Deniz, Sayın Doç. Dr. Hasan H. Taylan, Sayın Doç. Dr. Ali Cançelik, Sayın Dr. Öğr. Üyesi Ali Osman Karaoglu, Sayın Dr. Öğr. Üyesi Kenan Göçer ile gerçekleştirilen toplantıya dernek başkanımız Fatih Karaçoban, Koordinatörümüz Sayın Doç. Dr. Abdulkadir Macit, Eğitim Komisyonu Sorumlumuz Ercan TezcanEnes Akça katıldı.

Zoom üzerinden gerçekleştirilen toplantıda akademisyen hocalarımızla yapacakları oturumlar ve programın geneli hakkında istişareler yapıldı. Katılan hocalarımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

  • Etiketler
Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:126/7 K:4
41300 İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.